Yeni Kız
5 Adet/torba SC APC kadın erkek 15dB fiber optik Zayıflatıcı SC APC kadın erkek Fiber Optik Zayıflatıcı Ücretsiz kargo

5 Adet/torba SC APC kadın erkek 15dB fiber optik Zayıflatıcı SC APC kadın erkek Fiber Optik Zayıflatıcı Ücretsiz kargo

Kullanılabilirlik: Varolan
₺ 14.61

5 Adet/torba SC PC kadın için erkek 15d B fiber optik Zayıflatıcı SC APC kadın erkek Fiber Optik Zayıflatıcı Ücretsiz kargo ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini SC/APC 15d B Sabit Fiber Optik Zayıflatıcı
1-30d B mevcuttur
kaliteli
en iyi fiyat
hızlı teslimat SC/APC 15d B Sabit Fiber Optik Zayıflatıcı   özellikleri : yüksek güç 1 W sürekli çalışma 1000 saat boyunca test
hassas zayıflama
geri dönüş kaybı UPC > 50 d B APC > 60 d B
düşük dalgalanma genişbant operasyonu için tasarım hem de 1310 ve 1550 nm
SC için zayıflama aralığı, FC, içinde ve LC tipleri 1 13 d B 1 d B artışlarla, 15 d B, ve 20 d B   uygulamalar : Fiber optik sistemler
CATV ve telekomünikasyon sistemleri
alıcı dolgu için optik alıcı koruma
optik güç denkleştirme
artan aparatı için dinamik aralığı     parametre tablo : açıklama birim durumu değerleri geri dönüş Kaybı d B PC ≥50 d B APC ≥60 zayıflama Doğruluk d B 1d B-10d B < 0.5 d B 11d B-20d B < 1 çalışma Dalgaboyu nm SM 1200,1600 veya 1310,1550 nm MM 850, 1300 polarizasyon Bağımlı kaybı d B / ≤0. 2 maksimum Giriş Gücü m W / 200 çalışma Sıcaklığı °C / -40 ila + 80 resim 1) Biz alipay, batı Birliği, TT. tüm kredi kartları güvenli ödeme işlemci EMANET yoluyla kabul edilir. 2. eğer ihale kapattıktan sonra hemen ödeme yapamıyorsanız süresi, birkaç dakika bekleyin ve yeniden deneyin lütfen. 3) eğer ihale kapattıktan sonra hemen ödeme yapamıyorsanız, lütfen birkaç dakika bekleyin ve ödemeler 3 gün içinde tamamlanması gerekir. 1. WORLDWIDE NAKLIYE.(bazı ülkeler dışında ve APO/FPO) 2. Orders ödeme doğrulama sonra zamanında işlenmiş. 3. Biz sadece teyit sipariş adresleri gemi. sipariş adresi Kaçinci zorundadir. 4. gösterilen resimler asıl öğe değildir ve sadece referans içindir. 5. SERVICE TRANSIT zamanı taşıyıcı ve dışlar hafta sonları tarafından sağlanan ve holidays. Transit süreleri değişebilir, özellikle tatil sezonunda. 6. eğer ödeme 30 gün içinde sevk almadıysanız, lütfen bize ulaşın. biz gönderi izlemek ve bir cevap ile en kısa sürede size geri. hedefimiz müşteri memnuniyeti! 7. nedeniyle stok durumu ve zaman farklılıkları, biz öğeyi gemi seçecektir hızlı teslimat için ilk mevcut depo. 8. Delivery Time : eğer senin kargo kadar ağırlığında 20 KG veya yukarıdaki, veya büyük miktarda gerekiyorsa, bize veya bize e-posta, biz sağlayacaktır yeni ambalaj özellikleri, sonra sizin için bazı ulaşım maliyetleri kurtarmak için elimizden geleni yapacağız, ve böylece ürün fiyatı size bazı yarar olabilir! biz çin'de büyük bir üretim kurumsal grupları, biz Alibaba aracılığıyla satmak, sadece amaçlı yoktur, bu daha iyi ürünlerimizi tanıtmak, tüm firmamız ürünleri fabrikadan doğrudan sevk edilir, lütfen bize ulaşın, uzun vadeli dostça ve karşılıklı işbirliği ilişkileri umut birbirlerine arasında! biz 6-12 ay garanti sağlamak.

Daha fazla veri

Model Numarası:
15dB
Marka Adı:
ZHWCOMM
Model Number:
15dB fiber optic Attenuator
Quantity:
5PCS
Place of origin :
China
Operation Wavelength(nm) :
1310 and 1550
Insertion loss :
Return loss :
>60dB
Attenuation range :
15dB

Müşterinin seçimi

50 adet / grup Fiber optik kaplı tel koruma kutusu ısı borusu shrink koruyucu kılıf kaplı tel fiber optik kablo 2 in 2 out

not : bu liste Cisco Switch, diğer gerekiyorsa uyumluluk Anahtarı ' ın Marka ve Modeli bırakın lütfen, bir sipariş yaptığınızda!ürün Parametreleri10 Gtek P / N bağlayıcı Tipi veri Hızı uzunluk kablo Tipi AWG Temp...

Intel XDACBL5 M Uyumlu 10 G SFP + DAC Twinax Kablo (5meter, pasif, SFP + SFP +, 24 AWG)ürün DetaylarıIntel Hakiki XDACBL5 Msatıcı Adı LODFIBERbağlayıcı Tipi SFP + SFP + Max Veri Hızı 10 Gbpskablo Tipi pasif Bakır Kablo tel AWG 30 AWGkablo Uzunluğu 5 m (16.4ft) ceket Malzeme PVC (OFNR)sıcaklık 0 70 ° c (32 158 ° f) HTSUyumlu Kod 8544700000kalite Belgelendirme kalite ve standartları LODFIBER temeli vardır...

Fiber optik multimetre 70~+3dbm el fiber optik güç metre + fiber optik ışık kaynağı 1310 / 1550nm Mağazamıza hoşgeldiniz  Hedefimiz :   Yüksek kalite, en iyi hizmeti, hızlı yanıt Karşılama Çin pazarına, yönlendirebilirsiniz çin malları satın...

Sumitomo TYPE39 Optik fiber fusion splicer pil şarj DCC66

100 ADET şerit fiber 12 çekirdekli tek seramik elyaf ısı shrink boru koruma kollu

Yokogawa AQ7275 AQ7270 Optik zaman alan reflektometri OTDR Pil Paketi

bu multimode 50 / 125um dubleks fiber optik patch kablolar LC fiber optik her iki ucunda konnektörleri ile sonlandırıldı (LCLC) denilen Lucent Konnektörler, küçük Konnektörleri veya Yerel Konnektörler, bu snapin konnektörleri için tipik yüksek yoğunluklu bağlantıları ve vardır gibi takveplay cihazlar ile uyumlu SFP modülleri ve XFP vericiler.bizim geniş yelpazesi fiber patch kablolar devletoftheart konnektörleri ile sonlandırıldı ve mevcut ST herhangi bir kombinasyonu, SC, LC ve PC ile MTRJ, UPC veya APC lehçe türleri karşılamak için standart veya özel yapılandırmaları...

Grandway FHP12 B50 ~ + 26d Bm Mini Optik Güç Ölçer ve VLS81 Görsel Hata Bulucu 1 mw FHP12 B Optik Güç Ölçerürün Açıklaması : son F2 H FHP12 serisi minyatür optik güç ölçer, İnsan vücudu mühendislik tasarımı ile kombine, mini küçük, kompakt yapısı, taşıması kolay, basit bir işlem, istikrarlı ve güvenilir performans, doğru ölçüm olabilir 850 nm, 1300 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 1625 nm altı dalga boyu ışık güç değeri, FHS serisi bağlı ışık kaynağı, optik fiber, optik fiber kablo doğru ölçülebilir ve pasif optik bileşenleri çeşitli optik kaybı...

4 Ethernet portu 10 / 100 / 1000 M ile 2 sfp gigabit ağ anahtarı 1 çift tek lif 1.25 G sfp modülü SC3 KM gbic sfp alıcıverici mağazamıza hoşgeldiniz! yüksek Kalite, en iyi Hizmeti, hızlı Cevap BLi Y fiber optik medya dönüştürücü, fiber anahtarı, akıllı bir tür, adaptif ve hızlı Ethernet fiber optik anahtarı...

100 Adet / paket Ftth Gömülü hızlı montaj bağlayıcı SC / APC kaplı tel fiber optik konnektörü açıklama : SC AP C Fiber optik hızlı bağlayıcı. uygulama : CATV, Telekomünikasyon ağları...

orijinal DVP730 DVP730 DVP730 H Fiber optik Fusion Splicer Ekran LCD ekran fusion splicer

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.

ücretsiz Kargo YJ200 P 30 mw 20 km Mini Fiber Optik Kırmızı Lazer Görsel Hata Bulucu Kablo Test Cihazı 30 mw mağazamıza hoşgeldiniz bizim Hedef : yüksek Kalite, en iyi Hizmeti, hızlı Cevap Çin pazarı hoşgeldiniz, sen çin'den doğrudan mal satın...

Scroll